superceluloza.pl

Lisie Jamy 85, 37-600 Lubaczów
+ 48 516 877 255
krzysiekopciuch@wp.pl
PN - PT : 8:00 - 16:00
SOBOTA : 8:00 - 15:00
Lisie Jamy 85, 37-600 Lubaczów
PN - PT : 8:00 - 16:00
SOBOTA : 8:00 - 15:00

IZOLACJA

CELULOZĄ

Izolacja celulozą

Ocieplenie domu wełną celulozową

Wełna celulozowa jest idealnym materiałem dla tych, którzy poszukują ekologicznych i tanich rozwiązań. Dzięki swoim właściwościom celuloza gwarantuje idealną równowagę – zimą zatrzymuje ciepło wewnątrz, latem zapewnia przyjemny chłód.

DOSKONAŁA
IZOLACJA

Ocieplenie poddasza celulozą zapewnia wysoki stopień wiatrochronności oraz izolacyjności akustycznej. Wszystko dzięki braku szczelin w izolacji oraz oddychającym włóknom wełny celulozowej.

HIGIENA I
BEZPIECZEŃSTWO

Wełna celulozowa Termex ® została wzbogacona o środki pleśnio- i grzybobójcze, które zapobiegają powstawaniu grzybów i pleśni w izolacji.

TANI MONTAŻ I
EKSPLOATACJA

Dzięki szybkiemu i taniemu montażowi oraz energooszczędności, izolacja celulozą, to inwestycja, która zwraca się wielokrotnie w formie oszczędności energii.

Więcej o bezpieczeństwie

Do wełny celulozowej dodaje się środki pleśnio- i grzybobójcze, które w toku badań zapewniają uzyskanie klasy 0 według normy PN-EN 15101-1 (brak rozwoju grzybów i pleśni w materiale widzianym pod mikroskopem).

W procesie rozwłókniania do wełny celulozowej dodaje się środek zapewniający niepalność, który razem z niską przepuszczalnością powietrza skutecznie spowalnia rozprzestrzenianie się ognia w izolacji i konstrukcji. W sytuacji zagrożenia pożarem wełna celulozowa zachowuje swoją objętość i spala się bardzo powoli poprzez żarzenie. Prędkość żarzenia wynosi 1-2 mm/min.

Oferujemy atrakcyjne usługi izolacyjne posiadające 25-letnią gwarancję na właściwości stosowanych produktów. Wełna celulozowa to renomowany skandynawski produkt, który już od 30 lat jest stosowany w kraju i za granicą.

Ocieplenie celulozą - dlaczego warto?

Choć mogłoby się wydawać, że wełna celulozowa to nowy wynalazek, izolacje celulozą mają za sobą ponad trzydziestoletnią historię i cieszy się popularnością w całej Europie. Co sprawia, że nasza wełna celulozowa to idealny materiał izolacyjny? 

Korzystając z naszych usług otrzymujesz 25-letnią gwarancję na właściwości stosowanych produktów. 

Czy wiedziałeś, że docieplenie wełną pozwala średnio zaoszczędzić 30% na kosztach ogrzewania?

Oddychająca konstrukcja izolacji, równomiernie rozprowadzona temperatura we wnętrzu oraz lepszy mikroklimat – te zalety wełny celulozowej sprawiają, że w domu… mieszka się lepiej! 

Wełna celulozowa, poprzez wysoką przepuszczalność, pomaga usuwać z wnętrza drogą wentylacji domu zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu. Oddychająca konstrukcja materiału oprócz pary przepuszcza również inne gazy i związki, takie jak dwutlenek węgla. 

Dzięki oddychającym właściwościom ułatwia także “sterowanie” wilgotnością w pomieszczeniach: latem pochłania nadmiar wilgoci, w zimie zaś oddaje ją, by zachować równowagę wilgotności, co podnosi komfort mieszkania. 

Ociepliliśmy setki domów w kraju.

Przykładowe realizacje znajdziesz w panelu Aktualności oraz na naszym profilu na portalu Facebook.

Zapytaj o indywidualną wycenę

Zadzwoń do nas!