Izolacja celulozą

Dlaczego warto postawić na ocieplenie poddasza celulozą?

Izolacja poszczególnych pomieszczeń to jeden z kluczowych elementów w całym procesie budowlanym. Termowizyjne badania wykazują, że to górne warstwy budynków są miejscem, w którym najczęściej dochodzi do niechcianego wypromieniowywania się temperatur z wnętrza budynku. Ocieplenie poddasza wełną i wdmuchiwanie celulozy czy wykorzystywanie granulatu to tylko jedne z możliwych do zastosowania metod, których celem jest jak największa redukcja wydostającej się z mieszkania temperatury.

W okresie grzewczym najważniejszy w budynku jest komfort termiczny, o który dbać można na wiele sposobów. Jeden z nich to utrzymywanie temperatur wewnątrz poprzez izolację poddasza budynku wykorzystując nowoczesną metodę, w efekcie której powstaje mocny izolator wełniany. Powyższa metoda staje się coraz chętniej wykorzystywana ze względu na swoją ekologiczność i oszczędność. Stosowanie tego innowacyjnego rozwiązania jest bowiem wyjątkowo tanie zarówno w trakcie wdmuchiwania jak i w procesie eksploatacji.

Granulat celulozowy jest bardzo często wykorzystywanym narzędziem w procesie ocieplania. Jego wykorzystywanie pozwala na prosty i bezpośredni natrysk materiałów izolacyjnych na konkretny element. Wdmuchiwanie z zastosowaniem granulatu jest bardzo efektywne, na co wskazują wyniki badań termowizyjnych. Dzięki dostępnym narzędziom poszerzającym możliwości izolacji budynków i pomieszczeń wełną, realne staje się dotarcie nawet do trudno dostępnych zakamarków

20211115_085815

Ocieplenie domu wełną celulozową

Wełna celulozowa jest idealnym materiałem dla tych, którzy poszukują ekologicznych i tanich rozwiązań. Dzięki swoim właściwościom celuloza gwarantuje idealną równowagę – zimą zatrzymuje ciepło wewnątrz, latem zapewnia przyjemny chłód.

0 +
Ilość wykonanych usług
0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Lat doświadczenia
0 %
Satysfakcji z naszych usług

Więcej o bezpieczeństwie

Sprawdź dlaczego warto zaufać wełnie celulozowej w kwestii bezpieczeństwa

Ocieplenie celulozą - dlaczego warto?

Najważniejsze zalety oraz właściwości wełny celulozowej

Czy wiedziałeś, że docieplenie wełną pozwala średnio zaoszczędzić 30% na kosztach ogrzewania?

×

Cześć!

Kliknij w kontakt poniżej, aby porozmawiać przez WhatsApp i ustalić szczegóły

× Napisz do nas!