Kompleksowe naprawy izolacji dachów z demontażem blachy I dachówki

Źle wykonana izolacja dachów, która nie spełnia swojego zadania lub izolacja zniszczona przez szkodniki (np. kuny) wymaga jak najszybszej naprawy. Często wymiany wymaga także blacha lub blachodachówka pokrywająca dach.

Czy wiesz, że aż 60% ciepła ucieka z Twojego domu przez dach?

Sprawdź dlaczego warto zaufać wełnie celulozowej w kwestii bezpieczeństwa

Ściany, posadzka, czy okna i drzwi razem ponoszą tylko 40% winy, jeśli chodzi o wypuszczanie ciepła na zewnątrz. Dlatego tak ważne jest, by zadbać o dobre ocieplenie dachu – równomierna temperatura pokojowa bez uczucia cugu oraz odpowiedni mikroklimat podnoszą komfort mieszkania.  

Jako materiał izolacyjny rekomendujemy wykorzystanie wełny celulozowej, której właściwości zapewniają wysoką izolację akustyczną, wiatrochronność, a także odpowiednią cyrkulację powietrza. Oddychająca konstrukcja włókien celulozy sprawia, że wnętrza utrzymują odpowiednią wilgotność oraz ciepło w zimie i pożądany latem chłód.

Co wyróżnia wełnę celulozową?

Wełna celulozowa, którą wykorzystujemy do izolacji poddaszy i dachów została wzbogacona o środki zapobiegające powstawaniu pleśni i rozwijaniu się grzybów. W procesie rozwłókniania do wełny celulozowej dodaje się środek zapewniający niepalność, który razem z niską przepuszczalnością powietrza skutecznie spowalnia rozprzestrzenianie się ognia w izolacji i konstrukcji. W sytuacji zagrożenia pożarem wełna celulozowa zachowuje swoją objętość i spala się bardzo powoli poprzez żarzenie. Prędkość żarzenia wynosi 1-2 mm/min. 

Oferujemy atrakcyjne usługi izolacyjne posiadające 25-letnią gwarancję na właściwości stosowanych produktów. Wełna celulozowa to renomowany skandynawski produkt, który już od 30 lat jest stosowany w kraju i za granicą. 

Sprawdź również nasze pozostałe usługi: Ocieplanie metodą wdmuchiwania celulozy Rzeszów

×

Cześć!

Kliknij w kontakt poniżej, aby porozmawiać przez WhatsApp i ustalić szczegóły

× Napisz do nas!