O nas

Kim jesteśmy?

Ponad 10 lat doświadczenia

Firma rozpoczęła swoją działalność na rynku w 2013 roku. Super celuloza to nie tylko ludzie i maszyny. Jesteśmy zespołem fachowców, wśród których chęć rozwoju oraz pasja są najważniejszymi celami. Nic nie jest dla nas niemożliwe.

Dopasowujemy się indywidualnie do każdego zapytania. Naszymi priorytetami jest wysoka jakość, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Dzięki naszemu zaangażowaniu zaufało nam wielu klientów prywatnych oraz firm. 

Z dnia na dzień staramy się rozwijać nasze kwalifikacje tak aby stać się jedną z największych firm wykonujących izolacje na terenie Polski. Obecnie działamy na terenie województw Polski południowej i południowo-wschodniej (woj. podkarpackie, małopolskie, lubelskie, świętokrzyskie i mazowieckie), z myślą o rozszerzeniu zasięgu działalności w najbliższym czasie.

Kompleksowe i profesjonalne usługi

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która z każdym rokiem wzbogaca się o nowe doświadczenia, aby zawsze być lepszym od konkurencji i sprostać wymaganiom naszych klientów. Nasza ekipa składa się z wielu fachowców, którzy czuwają nad jakością wykonywanych usług.

Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleniu z naszych usług dlatego kładziemy duży nacisk na jakość i długotrwałość. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów od najlepszych dostawców.

Ponadto zapewniamy:
  • Darmowe sprawdzenie kamerą termowizyjną bydunku przed i po wykonaniu usługi
  • Darmowy pomiar i wycenę inwestycji
  • Pomoc przy wyborze odpowiedniej metody izolacji
  • Kompleksową wycenę usług
  • Gwarancja jakoście
IMG_20210608_131421

Realizacje

Naszymi priorytetami jest wysoka jakość, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Dzięki naszemu zaangażowaniu zaufało nam wielu klientów prywatnych oraz firm. Z dnia na dzień staramy się rozwijać nasze kwalifikacje tak aby stać się jedną z największych firm w branży ociepleń.

×

Cześć!

Kliknij w kontakt poniżej, aby porozmawiać przez WhatsApp i ustalić szczegóły

× Napisz do nas!